Facebook Twiter
Logo e Arşiv

Logo e Mutabakat

 

Kolay Veri Aktarımı

Excel üzerinden verilerinizi e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. Üstelik web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizin anında aktarımını gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Mutabakat Süreçlerinde Optimizasyon

Mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabiliyor; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebiliyorsunuz. Mutabakat ile ilgili uyuşmazlıklarınızı, sistem üzerinden online haberleşerek çözüme ulaştırabiliyorsunuz.Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebiliyor, ihtiyaç duyduğunuzda geçmişe dönük olarak da, tamamlanan tüm mutabakatlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

 

Tasarruf , Hız ve Anlık Kontrol Avantajları

Logo e-Mutabakat ile mutabakat süreçlerinizi web üzerinden yürütüp, hız kazanarak zaman tasarrufu elde edebiliyorsunuz. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapabileceğiniz Logo e-Mutabakat Portalı üzerinden mutabakat süreçlerinizi ve hangi aşamada olduklarını kontrol edebiliyorsunuz. Logo e-Mutabakat sayesinde, yüzlerce satırlık 2 ekstreyi saniyeler içerisinde karşılaştırabiliyor, aralarındaki farkları ay, gün ve işlem cinsi bazında bulabiliyorsunuz.

 
 

Firmaların, mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen Logo e-Mutabakat ile cari mutabakatlar kolaylıkla yapılabiliyor ve istenildiğinde tamamlanan mutabakatlara hızlıca erişilebilmesi sağlanıyor. Logo e-Mutabakat ile artık çalıştığınız firmalar ile mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks ile değil elektronik olarak yapabileceksiniz.

Logo e-Mutabakat ile Neler Yapabiliyorsunuz?

 • Excel üzerinden verilerinizi e-Mutabakat portalına kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. Üstelik web üzerinden, herhangi bir programa ihtiyaç duymadan, excele aldığınız verilerinizin anında aktarımını gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Mutabakat yapacağınız firmalar, Logo e-Mutabakat kullanıcısı olsun ya da olmasın, maillerinizi otomatik olarak yollayabiliyor; onay ve red cevaplarınızı online olarak mutabakat portalından takip edebiliyorsunuz. Ayrıca, e-postalarına yanıt vermeyen ya da e-posta kullanmayan müşterilerinizin onaylarını da sözlü olarak telefonla alıp, Logo e-Mutabakat portalına manuel olarak girebiliyorsunuz.
 •  Mutabakat ile ilgili uyuşmazlıklarınızı, sistem üzerinden online haberleşerek çözüme ulaştırabiliyorsunuz.
 • Tamamlanan ve onaylanan mutabakatlarınızı portal üzerinden kontrol edebiliyor, ihtiyaç duyduğunuzda geçmişe dönük olarak da, tamamlanan tüm mutabakatlarınıza ulaşabiliyorsunuz. 
 

 • logo yazlım ve servis çözümleri
 • logo telefon servis hizmetleri
 • logo raporlama hizmetleri
 • logo eğitim ve danışmanlık hizmetleri
 • logo uyarlama ve diğer hizmetler


 • Logo Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
  Mehmet BALIK Web Tasarım